ذغال سنگ دانلود اردیبهشت روز حفاظت از زمین

ذغال سنگ: دانلود اردیبهشت روز حفاظت از زمین ناسا از بین رفتن زمین

گت بلاگز اخبار اجتماعی به رانندگان ، اعلام جاده‌های برفی و بارانی کشور، پلیس&quot، توصیه &quot

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا ضمن اعلام محورهای برفی و بارانی، گفت: توصیه می‌کنیم مسافران و رانندگانی که قصد سفر به محورهای برف‌گیر و زمستانی

به رانندگان ، اعلام جاده‌های برفی و بارانی کشور، پلیس&quot، توصیه &quot

اعلام بزرگراه های برفی و بارانی کشور/توصیه "پلیس" به رانندگان

عبارات مهم : همراه

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا ضمن اعلام محورهای برفی و بارانی، گفت: توصیه می کنیم مسافران و رانندگانی که قصد سفر به محورهای برف گیر و زمستانی را در روزهای آتی دارند، حتما تجهیزات زمستانی بویژه زنجیر چرخ جهت سفر به همراه داشته باشند.

سرهنگ نادر رحمانی در گفت وگو با ایسنا، راجع به اوضاع هوا و ترافیکی بزرگراه های کشور، گفت: در حال حاضر در محور الیگودرز و الیگودرز-دامنه به خوانسار در لرستان، محور شازند-ازنا و توره- بروجرد در استان مرکزی و محور ملایر-اراک در استان همدان شاهد بارش برف هستیم.

وی افزود: همچنین در اغلب محورهای استان ایلام، لرستان، مرکزی و در محور کیاسر – سمنان – بهشهر، محور آمل – بابل در استان مازندران و محور همدان – ملایر، ملایر – نهاوند در استان همدان بارش باران گزارش شده است هست. در محورهای بروجرد – اراک، خرم آباد – الشتر در استان لرستان، محور کوهرنگ در چهارمحال بختیاری، گنبد – کلاله در گلستان و ارتفاعات استان اردبیل و محور فیرزکوه نیز مه گرفتگی همراه با کم کردن دید جهت رانندگان گزارش شده است است.

به رانندگان ، اعلام جاده‌های برفی و بارانی کشور، پلیس&quot، توصیه &quot

رحمانی با بیان اینکه از نظر ترافیکی مسئله خاصی نداریم و تردد به صورت روان در بزرگراه های کشور انجام می شود، گفت: در عین حال جهت امروز محدودیت ترافیکی هم نداریم. توصیه می کنیم مسافران و رانندگانی که قصد سفر به محورهای برف گیر و زمستانی را در روزهای آتی دارند، حتما تجهیزات زمستانی بویژه زنجیر چرخ جهت سفر به همراه داشته باشند. بنابراین رانندگان بویژه در روزهای شنبه و یکشنبه حتما تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند.

واژه های کلیدی: همراه | لرستان | استان اردبیل | استان مازندران | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog