ذغال سنگ دانلود اردیبهشت روز حفاظت از زمین

ذغال سنگ: دانلود اردیبهشت روز حفاظت از زمین ناسا از بین رفتن زمین

گت بلاگز اخبار حوادث 2نفر که با روبات جعلی خبر رسان تلگرام و آگهی سایت دیوار،حساب ٢‌ هزار نفر را خالی کرده بودند دستگیر شدند

دو تبهکار که با ترفندهای خاص رمز حساب‌های بانکی شهروندان را به‌دست آورده و از آنان مبالغ هنگفتی را دزدی کرده بودند، در عملیات تخصصی پلیس شناسایی و دستگیر شدند.

2نفر که با روبات جعلی خبر رسان تلگرام و آگهی سایت دیوار،حساب ٢ هزار نفر را خالی کرده بودند دستگیر شدند

عبارات مهم : تخصصی

دو تبهکار که با ترفندهای خاص رمز حساب های بانکی شهروندان را به دست آورده و از آنان مبالغ هنگفتی را دزدی کرده بودند، در عملیات تخصصی پلیس شناسایی و دستگیر شدند.

روزنامه شرق نوشت:در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد مال باختگان از یک روبات جعلی در خبر رسان تلگرام اقدام به خرید شارژ گوشی یا شارژ بسته های اینترنتی کرده اند. بلافاصله مأموران، عملیات شناسایی سازنده این روبات جعلی را در دستور کار قرار دادند و با انجام کارها علمی و تخصصی و جمع آوری ادله دیجیتالی عامل این برداشت ها شناسایی شد.

مأموران پلیس فتای استان اصفهان بعد از شناسایی محل سکونت مجرم با هماهنگی با مقام قضائی به آنجا رفتند و متهم را در مخفیگاه خود دستگیر کردند.

2نفر که با روبات جعلی خبر رسان تلگرام و آگهی سایت دیوار،حساب ٢‌ هزار نفر را خالی کرده بودند دستگیر شدند

با انتقال متهم به استان اصفهان و تحقیقات تخصصی از او مشخص شد وی با طراحی روبات جعلی در خبر رسان تلگرام تحت عنوان درگاه خرید شارژ گوشی و بسته های اینترنتی توانسته اطلاعات بیش از دو هزارو ١٠٠ نفر از بازدیدکنندگان اینترنتی را از استان های متفاوت کشور دزدی کند. متهم انگیزه اش از این کار را تفریح و سرگرمی و کسب درآمد جهت خود عنوان کرد.

براساس اعترافات متهم وی تاکنون مبلغ دو میلیارد ریال از حساب شهروندان برداشت کرده و جهت اینکه آشنا نشود با وجوه سرقتی اقدام به خرید کارت شارژ، خرید پول های الکترونیکی، خرید ارز و سایر موارد در اینترنت کرده هست. متهم با تبلیغ این روبات با عنوان «تنها درگاه ارزان قیمت شارژ گوشی و بسته های اینترنتی» در کانال ها و گروه های متفاوت خبر رسان تلگرام اقدام به فریب بازدیدکنندگان می کرد.

دو تبهکار که با ترفندهای خاص رمز حساب‌های بانکی شهروندان را به‌دست آورده و از آنان مبالغ هنگفتی را دزدی کرده بودند، در عملیات تخصصی پلیس شناسایی و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان در رابطه با این پرونده اظهار كرد: تلاش جهت شناسایی مال باختگان و کشف حساب هایی که این نوجوان جهت خود باز و وجوه سرقتی را به آنها انتقال یافته کرده، همچنان ادامه دارد.

در همین حال مدیر پلیس فتاي استان آذربایجان شرقی از دستگیری فردی خبر داد که با به دست آوردن رمز کارت حساب اشخاص اقدام به برداشت از حساب آنها به صورت غیرمجاز می کرد. در پی شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر اینکه فردی ناشناس اقدام به برداشت غیرمجاز از حساب آنها کرده و مبالغ برداشتی در کل به میزان ١٤٥ میلیون و ٤٥٠ هزار ریال هست، بررسی عنوان در دستور کار مأموران قرار گرفت.

در بررسی اولیه از شکات همگی اظهار کردند اخیرا از یک فروشگاه اقدام به خرید کردند. صاحب فروشگاه اعلام کرد در پی درج آگهی در سایت دیوار تحت عنوان جذب شاگرد، فردی با مراجعه به فروشگاه به مدت چند روز مشغول به کار بوده و سپس بدون اطلاع فروشگاه را ترک کرده است.

2نفر که با روبات جعلی خبر رسان تلگرام و آگهی سایت دیوار،حساب ٢‌ هزار نفر را خالی کرده بودند دستگیر شدند

پس از انجام تحقیقات پلیسی و تخصصی در نهایت هویت واقعی متهم شناسایی و بعد از هماهنگی با مقام قضائی در بازرسی منزل متهم یک دستگاه اسکیمر و تعدادی کارت خام بانکی و کارت هدیه بانکی کشف شد. متهم در بازجویی ها توضیح داد از طریق درج آگهی هایی با عنوان استخدام و اعطای دیپلم در سایت دیوار شناسنامه و کارت ملی سه نفر را به دست آورده و سپس به نام افراد مذکور سیم کارت خریداری کرده و با تهیه یک دستگاه اسکیمر (کپی کننده کارت های بانکی) و تعدادی کارت خام بانکی و کارت هدیه بانکی اطلاعات کارت های افراد را در آنها کپی برداری و با پوشاندن صورت خود اقدام به خرید از حساب افراد کرده است.

سرهنگ محسن محمودی مدیر پلیس فتاي استان آذربایجان شرقی در توصیه به شهروندان با بیان اینکه در انجام کارها مالی و ارائه اطلاعات شخصی خود به دیگران دقت مورد نیاز را داشته باشند تا مورد سوءاستفاده کلاهبرداران قرار نگیرند، گفت حتما هنگام خرید از فروشگاه ها و هنگام پرداخت وجه از طریق کارت بانکی خود کارت کشیده و رمز را وارد کنند و نگذارند کسی متوجه رمز آنها شود.

دو تبهکار که با ترفندهای خاص رمز حساب‌های بانکی شهروندان را به‌دست آورده و از آنان مبالغ هنگفتی را دزدی کرده بودند، در عملیات تخصصی پلیس شناسایی و دستگیر شدند.

واژه های کلیدی: تخصصی | روبات | تلگرام | شناسایی | فروشگاه | اینترنتی | کارت بانکی | فرمانده انتظامی استان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog