ذغال سنگ دانلود اردیبهشت روز حفاظت از زمین

ذغال سنگ: دانلود اردیبهشت روز حفاظت از زمین ناسا از بین رفتن زمین

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی روحانی اختیاری در زمینه برطرف حصر ندارد ، مسئولانی که توانایی حل پرسشها را ندارند صادقانه از مردم کمک بخواهند

 یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: نباید به مردمی که در طول این چهل سال سخت‌ترین موانع را پشت سر گذاشتند و تلاش دارند کیان کشور را حفظ کنند، ظلم کنیم. متاسفانه

روحانی اختیاری در زمینه برطرف حصر ندارد ، مسئولانی که توانایی حل پرسشها را ندارند صادقانه از مردم کمک بخواهند

مسئولانی که توانایی حل پرسشها را ندارند صادقانه از مردم کمک بخواهند/ روحانی اختیاری در زمینه برطرف حصر ندارد

عبارات مهم : سیاسی

یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: نباید به مردمی که در طول این چهل سال سخت ترین موانع را پشت سر گذاشتند و تلاش دارند کیان کشور را حفظ کنند، ظلم کنیم. متاسفانه در حال حاضر به بسیاری از آرزوی بزرگ های انقلاب دست پیدا نکرده ایم و حتی دلسوزان انقلاب را از قطار انقلاب پیاده کرده ایم به طوری که از آنها اقلیتی باقی مانده است و متاسفانه با اقلیت نمی توان کشور را اداره کرد.

شهربانو امانی در گفت وگو با ایلنا، در ارتباط با بحث رجل سیاسی که شورای نگهبان بندهای آن را در ۲۰ اسفندماه منتشر کرد، گفت: اگر به اصل تدوین قانون اساسی بازگردیم و به موضع گیری های شهید بهشتی توجه کنیم رجل سیاسی به معنای افراد سیاسی است و به کسانی اشاره دارد که صبغه و صلاحیت سیاسی دارند. بنابراین اگر در چهل سالگی انقلاب هنوز در جهانی که تلاش بر این دارد که، دانش بشری را به بالاترین حد خود برساند نگاه صرف مردانه به اداره کشور وجود داشته باشد به معنی افزودن پرسشها اساسی تری به پرسشها قبلی است.

وی افزود: همان طور که مشاهده کردیم مسابقه جریان های سیاسی به این شکل با یکدیگر منجر به عبور مردم از هردو جریان شد. کما اینکه معمولا جریانی بیشترین زور را به مردم وارد می کند که کمترین هزینه را جهت انقلاب داده هست. بدیهی است زمانی که مدیر دولت نهم و دهم در حال فرار به جلو و فرافکنی هست، مطرح کردن بحث هایی چون انتخابات ۸۸ بعد از سال ها و به این شکل به صلاح کشور نیست و من این رفتارها را به نفع کشور نمی دانم.

روحانی اختیاری در زمینه برطرف حصر ندارد ، مسئولانی که توانایی حل پرسشها را ندارند صادقانه از مردم کمک بخواهند

امانی خاطرنشان کرد: با توجه به اعتراض های اخیر که آن هم مشخصا یک جریان سیاسی تلاش کرد اعتراضات را در قالب «اعتراض به دولت» نشان دهد بهتر است در عملکرد و پاسخ دهی به مردم دقت عمل بیشتری نشان دهیم. علاوه بر این باید بدانیم مردم همواره با هوشمندی عملکرد ما را زیر نظر دارند و می بینند همانطور که احمدی نژاد آزادانه می گردد بعضی دلسوزان نظام هم در حصر هستند.

این فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: نباید به مردمی که در طول این چهل سال سخت ترین موانع را پشت سر گذاشتند و تلاش دارند کیان کشور را حفظ کنند، ظلم کنیم. متاسفانه در حال حاضر به بسیاری از آرزوی بزرگ های انقلاب دست پیدا نکرده ایم و حتی دلسوزان انقلاب را از قطار انقلاب پیاده کرده ایم به طوری که از آنها اقلیتی باقی مانده است و متاسفانه با اقلیت نمی توان کشور را اداره کرد. مردم می بخشند ولی فراموش نمی کنند امیدوارم در این برهه از وقت اگر مشکلی پیش می آید و مردها از بعد حل آنها برنمی آیند این ناتوانی را ابراز دارند و با مردم صادق باشند و از آ نها کمک بخواهند.

 یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: نباید به مردمی که در طول این چهل سال سخت‌ترین موانع را پشت سر گذاشتند و تلاش دارند کیان کشور را حفظ کنند، ظلم کنیم. متاسفانه

وی در خصوص محدودیت های خاتمی ابراز کرد: آقای خاتمی محدودیت هایی دارند و حتی در بسیاری از موارد حصر کلامی هستند ولی همانطور که می بینید آقای احمدی نژاد آزادانه سران نظام را مورد تهمت قرار می دهد و هر گونه عملکرد اعتراضی که دوست داشته باشد انجام می دهد و هیچ کس جلودار عملکرد او نیست و این مردم هستند که تصمیم گرفتند احمدی نژاد را جدی نگیرند. درواقع از سوی مسئولان تا به حال اقدام جدی صورت نگرفته هست. بااین حال جالب توجه است که هشت سال احمدی نژاد تمام منابع کشور را به باد داد و در حال حاضر هم آزادانه واکنش‌ها می کند.

امانی در آخر گفت: آقای خاتمی جمله معروفی دارد که می گوید در دنیا خشونت طلبان مانع رسیدن صدای اسلام به مردم هستند. در نهایت افکار عمومی پرسشگر است که آیا افرادی مثل احمدی نژاد برخورد جدی نمی بینند در انتها هم این اتفاقات گریبان دولت می شود با اینکه صراحتا می گویم روحانی اختیاری در زمینه برطرف حصر ندارد.

واژه های کلیدی: سیاسی | انقلاب | احمدی نژاد | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog