ذغال سنگ دانلود اردیبهشت روز حفاظت از زمین

ذغال سنگ: دانلود اردیبهشت روز حفاظت از زمین ناسا از بین رفتن زمین

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری تازه واردها به دنبال قشنگی هستند ، انتقادات تند بازیگر زن از وضع به هم ریخته سینما

هما خاکپاش گفت: اگر پول و پارتی داشته باشید تهیه‌کننده به شما عالی ترین نقش را می‌دهد و دائم جلوی دوربین بازی خواهید کرد.

تازه واردها به دنبال قشنگی هستند ، انتقادات تند بازیگر زن از وضع به هم ریخته سینما

انتقادات تند بازیگر زن از وضع به هم ریخته سینما/ تازه واردها به دنبال قشنگی هستند

عبارات مهم : سینما

هما خاکپاش گفت: اگر پول و پارتی داشته باشید تهیه کننده به شما عالی ترین نقش را می دهد و دائم جلوی دوربین بازی خواهید کرد.

به گزارش میزان، هما خاکپاش بازیگر تلویزیون و سینما راجع به فعالیت های خود گفت: پیشنهادات جهت بازی داده می شود ولی می گویند پول نمی دهیم، هنگامی که فیلم تولید و اکران شد و فروش کرد پول شما پرداخت می شود. می گویند پیش قسط، سرویس دهی و غذا نداریم.

تازه واردها به دنبال قشنگی هستند ، انتقادات تند بازیگر زن از وضع به هم ریخته سینما

وی به همین جهت افزود: اوضاع سینما بسیار به هم ریخته هست. اگر پای تلویزیون بنشینیم و در این نوع آثار سینمایی کار نکنیم بهتر هست. وقت بگذاریم، کار کنیم پیش قسط ندهند، سرویس ندارند، غذا یک وعده دهند، تازه زمانی که فیلم در اکران فروش کرد پول ما پرداخت نشود. درچنین شرایطی بنده کار نمی کنم.

این بازیگر راجع به اوضاع تئاتر نیز اظهار کرد: در تئاتر سه ماه تمرین می کنید آن وقت به بازبینی که می رسد تایید نمی شود و زحمات گروه از بین می رود. پیشنهادات زیادی به من در تئاتر می شود ولی به دردسرش نمی ارزد. بیکاری بسیار سخت است آن هم ما که هر لحظه روی آنتن و بر پرده اکران بودیم ولی در حال حاضر 4 سال است کار سینمایی ندارم در حالی که در گذشته بنده سالی 2 فیلم سینمایی روی پرده اکران داشتم.

هما خاکپاش گفت: اگر پول و پارتی داشته باشید تهیه‌کننده به شما عالی ترین نقش را می‌دهد و دائم جلوی دوربین بازی خواهید کرد.

خاکپاش در ادامه تصریح کرد: اوضاع در سینما افتضاح و قوانین نیز از بین رفته هست. اگر پول و پارتی داشته باشید تهیه کننده به شما عالی ترین نقش را می دهد و دائم جلوی دوربین بازی خواهید کرد. مثل خیلی از افرادی که در حال حاضر به شکل دائم جلوی دوربین بازی می کنند و دوست و آشنای خود را در آثار به کار می گیرند.

وی راجع به پیشکسوتان عرصه بازیگری و برخوردهای فعلی در رابطه با آنها جهت بازی توضیح داد: جهت بازیگرانی مثل من که قدیمی هستند مجبورند که قرارداد ببندند ولی پای قرارداد که می رسد کلا با شرایط عجیبی اعم از ندادن پول، پیش قسط، شرط فروش در اکران جهت پرداخت دستمزد و کسر مالیات در قرارداد روبه رو می شویم، در حالی که قانونی شده است است که بازیگران و صورت های معروف مالیات ندهند.

بازیگر “این منزل دور است” با اشاره به بعضی افرادی که جهت بازی به جای گریم قشنگ شدن را مدنظر دارند بیان کرد: این عنوان جهت تازه کارها صدق می کند. هنرمندانی مثل من یا گوهر خیراندیش که سال های طولانی در این عرصه وقت گذاشته ایم می دانیم که اگر نقش یک زن معتاد یا فقیر را قرار است بازی کنیم باید گریم شویم و به دنبال قشنگی نباشیم. بازیگری که پیشکسوت است هیچ وقت به دنبال این پرسشها نیست.

تازه واردها به دنبال قشنگی هستند ، انتقادات تند بازیگر زن از وضع به هم ریخته سینما

خاکپاش خاطرنشان کرد: من را در “شاخه طوبی” با گریم به پیرزنی 70 ساله تبدیل کردند و صدایم درنیامد، باید مثل یک پیرزن راه می رفتم چون نقش و شخصیتم این گونه بود. متاسفانه تازه واردها به دنبال قشنگی هستند و فکر می کنند از این طریق صورت و معروف می شوند.

واژه های کلیدی: سینما | بازیگر | قرارداد | بازیگری | سینمایی | بازیگران | هما خاکپاش | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog