ذغال سنگ دانلود اردیبهشت روز حفاظت از زمین

ذغال سنگ: دانلود اردیبهشت روز حفاظت از زمین ناسا از بین رفتن زمین

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات 360 میلیون از استقلال طلب داریم/ مسئولان استقلال دیگر جواب ما را نمی‌دهند ، فریده شجاعی

همسر مرحوم منصور پورحیدری با بیان اینکه مسئولان استقلال دیگر جواب ما را نمی‌دهند، می‌گوید: منصور پورحیدری مطالبات زیادی از استقلال دارد و ما فقط خواهان پرداخت پ

360 میلیون از استقلال طلب داریم/ مسئولان استقلال دیگر جواب ما را نمی‌دهند ، فریده شجاعی

فریده شجاعی: 360 میلیون از استقلال طلب داریم/ مسئولان استقلال دیگر جواب ما را نمی دهند

عبارات مهم : میلیون

همسر مرحوم منصور پورحیدری با بیان اینکه مسئولان استقلال دیگر جواب ما را نمی دهند، می گوید: منصور پورحیدری مطالبات زیادی از استقلال دارد و ما فقط خواهان پرداخت پول قرارداد دو سال آخر او که حدود 430 میلیون می شود هستیم. البته 70 میلیون این پول را داده اند و بقیه اش را انگار نمی خواهند پرداخت کنند ولی ما هر طور که شده است آن را خواهیم گرفت.

سه روز از نامه فریده شجاعی، همسر منصور پور حیدری اسطوره فقید استقلال به مدیرعامل کلوب جهت پیگیری مطالبات می گذرد و هنوز وظیفه این پرونده که رفته رفته شکلی جنجالی تر به خود می گیرد روشن نشده است.

360 میلیون از استقلال طلب داریم/ مسئولان استقلال دیگر جواب ما را نمی‌دهند ، فریده شجاعی

خانواده پور حیدری در نامه رسمی به سید رضا افتخاری از او درخواست کرده اند با توجه به دو قراردادی که پور حیدری به عنوان سرپرست تیم با کلوب امضا کرده بود و رقم آن به چیزی حدود 430 میلیون تومان می رسد، مطالبات او بعد از ماه ها تأخیر پرداخت شود. مسئله حیاتی ولی اینجاست که خانواده پور حیدری در وقت بیماری او تمام هزینه های خوابیدن شدن های پیاپی در بیمارستان، شیمی درمانی، دارو و … را خودشان پرداخت کردند و هیچ کدام از وعده ها جهت پرداخت هزینه های بیمارستان اسطوره استقلال اجرایی نشد.

با این وجود مسئله ناراحت کننده اینجا است که در ماه های اخیر مدیران کلوب استقلال به دلایلی نامعلوم دیگر جواب خانواده پورحیدری را نداده اند و همین عنوان باعث شده است آن ها منشتر شدن نامه پیگیری حق و حقوق در رسانه ها به فکر دریافت مطالبات و وادار کردن مسئولان کلوب به پاسخگویی بیفتند.

همسر مرحوم منصور پورحیدری با بیان اینکه مسئولان استقلال دیگر جواب ما را نمی‌دهند، می‌گوید: منصور پورحیدری مطالبات زیادی از استقلال دارد و ما فقط خواهان پرداخت پ

همسر منصور پورحیدری ولی در گفت وگو با اعتمادآنلاین ضمن گلایه شدید از رفتارهای ناراحت کننده، راجع به شرح اختلافات به وجود آمده توضیحات مهمی ارائه داد.

فریده شجاعی با افشاگری راجع به حرکت عجیب مدیران کلوب در فسخ قرارداد سرپرستی پورحیدری گفت: فکر نمی کنم باز هم به توضیح من نیاز باشد که بگویم منصور به خاطر استقلال منزل و ماشین خود را فروخت تا این تیم را حفظ کند. هیچ کسی که نمی تواند گذشته را از بین ببرد. همین هفته گذشته در برنامه نود خودتان مشاهده کردید که حسین حسینی اعلام کرد هنگامی که به پایتخت کشور عزیزمان ایران آمد و مسئله داشت این منصور بود که کمک کرد منزل بگیرد و او در وقت حیات خود هیچ وقت این کارهایی که انجام داد را در بوق و کرنا نکرد. ما هم چنین کاری انجام ندادیم؛ ولی از بی مهری ها و رفتارهای بد خسته شده است ایم. بارها و بارها درخواست داده ایم که حق و حقوق منصور را پرداخت کنند ولی دیگر جواب ما را هم نمی دهند و این بار مجبور شدم نامه بنویسم که امیدوار هستم این بار حق و حقوق عقب افتاده منصور را پرداخت کنند.

فریده شجاعی در ادامه تأکید کرد: مردم در جریان خیلی چیزها نیستند. منصور پورحیدری مطالبات زیادی از استقلال دارد و ما فقط خواهان پرداخت پول قرارداد دو سال آخر او که حدود 430 میلیون می شود هستیم. البته 70 میلیون این پول را داده اند و بقیه اش را انگار نمی خواهند پرداخت کنند ولی ما هر طور که شده است آن را خواهیم گرفت. درست است که من خودم کار می کنم؛ ولی دخترم در خارج از کشور درس می خواند و خود منصور هم دیگر نیست. به همین خاطر به این پول نیاز داریم و حقمان را می خواهیم. به کلوب استقلال هم نگفتیم از خودتان همین طوری به ما پول بدهید. ما فقط پول قرارداد منصور که در وقت بیماری هم به عنوان سرپرست در کنار تیم بود را می خواهیم.

360 میلیون از استقلال طلب داریم/ مسئولان استقلال دیگر جواب ما را نمی‌دهند ، فریده شجاعی

همسر اسطوره فقید کلوب استقلال در ادامه راجع به ابهاماتی که راجع به فسخ قرارداد سرپرستی پورحیدری به وسیله مسئولان کلوب استقلال اتفاق افتاده است هم گفت: یک بار شخص افتخاری مدیرعامل کلوب به ما اعلام کرد که قرارداد با استقلال غیرقانونی بوده هست؛ یعنی نمی توانسته هم عضو هیأت مدیره باشد و هم سرپرست. من همان موقع تأکید کردم به عضو هیأت مدیره که پول نمی دهید، بعد به عنوان سرپرست حق و حقوقش را پرداخت کنید. دیگر همه به یاد دارند که منصور در وقت مریضی هم با عصا در تمرینات و بازی های تیم حاضر می شد. آقای افتخاری و مدیران کلوب استقلال نمی توانند این حقیقت را کتمان کنند که منصور سرپرست تیم بود. پرسش من اینجاست که آن ها چطور به همین راحتی قرارداد را فسخ کرده اند و آن را نادیده می گیرند!

به نظر می رسد که داستان اختلافات خانواده منصور پورحیدری با مدیران کلوب استقلال در روزهای آینده وارد فاز تازه ای شود. به هر صورت پورحیدری نام بزرگی در تاریخ کلوب دارد و هواداران و مسئولان هم قطعاً خواهان برخورد مناسب با خانواده او و پرداخت شدن مطالباتش هستند. با این وجود فریده شجاعی به اعتمادآنلاین تأکید کرد: من از همین تریبون می خواهم با وزیر ورزش و مدیران فدراسیون فوتبال صحبت کنم؛ یعنی در مملکت ما نهاد نظارتی و قانونی وجود ندارد که دنبال این قضیه را بگیرد؟ اگر منصور پورحیدری سرپرست تیم استقلال نبود بعد آیا برایش کارت صادر کردند؟ این چه رفتاری است که با ما کردند؟ نتیجه سال ها زحمت منصور جهت استقلال این واکنش‌ها بود؟ آیا تمام افرادی که با استقلال قرارداد امضا می کنند باید با بدبختی حق خود را بگیرند؟ آقای سلطانی فر شما که هنگامی که منصور روی تخت بیمارستان بود و به عیادت او آمدید! حالا که خود او نیست حقوق او را پیگیری کنید! اینکه ما بخواهیم احترام منصور را حفظ کنند چیز زیادی است؟ شما جای ما باشید واقعاً چه کار می کنید هنگامی که این رفتارها و بی قانونی ها را می بینید؟!

همسر مرحوم منصور پورحیدری با بیان اینکه مسئولان استقلال دیگر جواب ما را نمی‌دهند، می‌گوید: منصور پورحیدری مطالبات زیادی از استقلال دارد و ما فقط خواهان پرداخت پ

اعتمادآنلاین

واژه های کلیدی: میلیون | قرارداد | مسئولان | استقلال | فریده شجاعی | منصور پورحیدری | همسر منصور پورحیدری | مرحوم منصور پورحیدری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog