ذغال سنگ دانلود اردیبهشت روز حفاظت از زمین

ذغال سنگ: دانلود اردیبهشت روز حفاظت از زمین ناسا از بین رفتن زمین

گت بلاگز اقتصادی اکتشاف ۱۰ برابری معادن محقق می شود؟

مدیریت اکتشاف شرکت نوسازی معادن و صنایع معدنی کشور عزیزمان ایران گفت: تعداد زیادی از مناطق امید بخش در کشور کشف شده است هست.

اکتشاف ۱۰ برابری معادن محقق می شود؟

علی اصغر زاده قوچانی،مدیریت اکتشاف شرکت نوسازی معادن وصنایع معدنی ایران(ایمیدرو) در گفتگو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی گروه تحریریه سایت جوان،در پاسخ به این پرسش که ایمیدرو چگونه می خواهد به نشانه گذاری 10 برابری اکتشاف در 4 سال آینده دست یابد، گفت:از آنجاییکه در4 سال گذشته کارها خوبی درفاز شناسایی و پی جویی معادن همچون تحقیقات ژئوفیزیکی و ماهواره ای صورت گرفت،تعداد زیادی از مناطق امید بخش در کشور کشف شده است است.

عبارات مهم : سرمایه گذار
وی در ادامه با اشاره به هزینه 60 درصدی مرحله حفاری، افزود:ایمیدرو در تشخیص نقاط امید بخش موفق بوده است و حالا نوبت آن رسیده تا هزینه های زیادی جهت حفاری صرف شود.

اصغر زاده قوچانی تاکید کرد: البته جهت تامین سرمایه های مورد نیاز با سرمایه گذاران داخلی و خارجی گفتگوهای زیادی صورت گرفته و امیدواریم بتوانیم بخش زیادی از این هزینه ها را از بخش شخصی تامین کنیم.

وی همچنین در آخر اذعان داشت:تابه حال توانسته ایم بخشی از منابع مورد نیاز را از طریق سرمایه گذاران داخلی تامین کنیم ولی با شرکت های خارجی هنوز به توافق عملی دست نیافته ایم.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: سرمایه گذار | معدن | اکتشاف | سرمایه |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog