ذغال سنگ دانلود اردیبهشت روز حفاظت از زمین

ذغال سنگ: دانلود اردیبهشت روز حفاظت از زمین ناسا از بین رفتن زمین

گت بلاگز سیاسی اختصاص بیش از ۵۵۰ میلیارد ریال اعتبار جهت بازسازی و جبران خسارات ناشی از سیل در بعضی مناطق کشور

هیأت وزیران در جلسه عصر یکشنبه خود به ریاست معاون اول رییس جمهوری، با تخصیص داده شده است مبلغی بانکی جهت جبران خسارات و بازسازی تأسیسات زیربنایی و سایر بخش

اختصاص بیش از ۵۵۰ میلیارد ریال اعتبار جهت بازسازی و جبران خسارات ناشی از سیل در بعضی مناطق کشور

به گزارش حوزه دولت گروه سیاسی گروه تحریریه سایت جوان،هیأت وزیران در جلسه عصر یکشنبه خود به ریاست جهانگیری معاون اول رییس جمهوری، با تخصیص داده شده است مبلغ ۵۵۳ میلیارد و ۳۷۶ میلیون ریال اعتبار و تسهیلات بانکی جهت جبران خسارات و بازسازی تأسیسات زیربنایی و سایر بخش های خسارت دیده ناشی از سیل در استان های خراسان جنوبی و بوشهر موافقت کرد.

در این جلسه همچنین آیین نامه ارزش گذاری دارایی های نامشهود در طرح های سرمایه گذاری با نشانه ایجاد تحرک اقتصادی، برطرف موانع تولید و سرمایه گذاری و اصلاح فضای کسب و کار و به منظور ایجاد امکان ارزش گذاری دانش فنی و خدمات تخصصی به وسیله دستگاه های اجرایی، به تصویب رسید.

عبارات مهم : خارجی
بر این اساس، دارایی های نامشهودی که تحت حمایت قوانین مربوط به سرمایه گذاری خارجی وارد کشور و یا از کشور خارج می شود، مشمول این آیین نامه هستند.

متقاضی بعد از ثبت تقاضا در “سامانه ارزش گذاری” متناسب با عنوان و ابعاد طرح سرمایه گذاری نسبت به استفاده از خدمات هیأت کارشناسان یا شرکت های ارزش گذاری اقدام خواهد کرد.

اصول حاکم و روش های ارزش گذاری دارایی های نامشهود نیز از دیگر موارد اشاره شده است در آیین نامه مذکور است.

قیمت های کارمزد (حق بیمه) خدمات صندوق گارانتی صادرات کشور عزیزمان ایران اصلاح شد

هیأت وزیران با نشانه زیاد کردن ظرفیت صادراتی کشور از طریق تضمین تأمین مالی داخلی و یا خارجی پروژه های داخل و نیز کم کردن خطرپذیری بنگاه های تولیدی و تجاری ناشی از نوسانات قیمت ها و حفظ توان رقابتی شرکت های صادرکننده، با اصلاح قیمت های کارمزد (حق بیمه) خدمات صندوق گارانتی صادرات کشور عزیزمان ایران موافقت کرد.

به موجب این اصلاحیه، میزان کارمزد اداری تعیین سقف اعتبار خریداران خارجی جهت حالت اول (اولین درخواست بیمه نامه) ۱۰۰ یورو، جهت حالت دوم (سابقه دریافت تا دو فقره بیمه نامه) ۷۰ یورو و جهت حالت سوم (سابقه دریافت حداقل سه فقره بیمه نامه) مبلغ ۵۰ یورو تعیین شد.

همچنین قیمت حق بیمه بیمه نامه پوشش نوسانات قیمت ارز جهت صادرات جهت دوره اعتبار یک ماهه ۱۱ درصد، دو ماهه ۱۷ درصد و جهت دوره سه تا شش ماه ۲۵ درصد تعیین گردید.

صدور گارانتی نامه جهت اجرای پروژه شبکه آبیاری و زهکشی قره سو – زرین گل در استان گلستان

هیأت وزیران به منظور تجهیز و تدارک منابع مالی خارجی مورد نیاز «پروژه شبکه آبیاری و زهکشی قره سو – زرین گل» در استان گلستان، به وزارت امور اقتصادی و دارایی اجازه داد به نمایندگی از سوی دولت جهت مورد نیاز الاجرا شدن موافقت نامه وام این پروژه، منتفع از تسهیلات بانک توسعه اسلامی به مبلغ ۹۲ میلیون و ۲۰۰ هزار یورو، گارانتی نامه مربوط را صادر کند.


آیین نامه بازگشت دریانوردان به میهن تصویب شد

هیأت وزیران با توجه به لزوم فراهم کردن مقدمات بازگشت دریانورد به میهن به عنوان یکی از تعهدات مالک کشتی در قرارداد کار دریایی و نیز الزامات ملی ناشی از الحاق به کنوانسیون کار دریایی و لزوم تصویب مقررات ملی، آیین نامه بازگشت دریانوردان به میهن را به تصویب رساند.

عوارض کالاهای وارداتی از مناطق آزاد تجاری- صنعتی به سرزمین مهم تعیین شد

هیأت وزیران به منظور تأمین منابع مورد نیاز جهت ایجاد زیر ساختهای اساسی مورد نیاز جهت فعالیت مناطق آزاد و ضرورت بهره گیری مناطق آزاد از منابع پایدار غیرمرتبط با بودجه کل کشور، مصوب کرد عوارض دریافتی از کالاهای وارداتی به صورت تجاری از مناطق آزاد تجاری- صنعتی به سرزمین اصلی، در مورد هر کالا ۲ درصد کمتر از میزان کم کردن سود بازرگانی ورود کالا از مناطق مذکور به سرزمین مهم تعیین گردد.

پیش از این، کم کردن سود بازرگانی کالاهای وارداتی یاد شده است به سرزمین اصلی، معادل عوارض دریافتی از این کالاها به وسیله مناطق مزبور و حداکثر معادل ۱۵ درصد ارزش سیف کالاهای مذکور تعیین شده است بود.


قراردادهای تأمین ماشین شرکت شهرداری ها و دهیاری های کشور تعیین وظیفه شدند

با تصویب دولت، قراردادهای تأمین ماشین و تجهیزات شرکت شهرداری ها و دهیاری های کشور تعیین وظیفه شدند.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: خارجی | سرمایه گذاری | معاون اول مدیر جمهور | هیات وزیران | جهانگیری | سیل |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog