ذغال سنگ دانلود اردیبهشت روز حفاظت از زمین

ذغال سنگ: دانلود اردیبهشت روز حفاظت از زمین ناسا از بین رفتن زمین

گت بلاگز وب‌گردی آمریکایی ها در جهت دشمنی ارزش با کشور عزیزمان ایران با هر گروه تروریستی و منافق

کارشناس پرسشها سیاسی با اشاره به عقبه فکری استکباری در مسئولان آمریکا گفت: حقوق بشر تنها بهانه ای جهت جنگ افروزی و خونریزی آنها در کشورها است.

آمریکایی ها در جهت دشمنی ارزش با کشور عزیزمان ایران با هر گروه تروریستی و منافق

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، فواد ایزدی کارشناس پرسشها سیاسی با اشاره به سیاست خارجه آمریکا گفت: سیاست خارجه آمریکا در طول سالیان گذشته تا به امروز بر اساس ادبیات دروغین بوده است.

عبارات مهم : ایران
ایزدی ادامه داد: در تمامی جنگ های دنیا ادبیات دروغین آمریکایی ها نقش داشته و بر اساس همان هم در بسیاری از کشورها به جنایت و جنگ افروزی پرداختند و نتیجه آن هم کشته شدن میلیون ها انسان است.

این کارشناس پرسشها سیاسی افزود: در عقبه فکری آمریکایی ها رهبر و آقای دنیا بودنشان وجود دارد و ادعای حمایتشان از حقوق بشر تنها بهانه جویی است در صورتی که خودشان ناقض حقوق بشر در بسیاری از کشورهای دنیا هستند.

او ادامه داد: بسیاری از مردم آمریکا از سیاست های خارجه دولت آمریکا بیزارند و آنرا نقد می کنند و حتی افرادی حاضر به عوض کردن تابعیت خود می شوند، لیکن از آمریکایی که خود در جنایت و کشتار و خونریزی سابقه ای طولانی دارد بعید نیست که خونریزی‌های گروههای تروریستی را نادیده بگیرد.
ایزدی گفت: دولت مردان آمریکا هنوز هم از تجریبات گذشته خود راجع به دخالت در امور کشورها درس عبرت نگرفتند و به این کارشان ادامه می دهند ولی باید به این برسند که نتیجه این کارشان به ضرر خودشان خواهد بود و به اهداف شوم خود نخواهند رسید.

آمریکایی ها در جهت دشمنی ارزش با کشور عزیزمان ایران با هر گروه تروریستی و منافق

او با اشاره به حمایت آمریکا از منافقین و تروریست ها افزود: آمریکایی ها در جهت دشمنی ارزش با کشور عزیزمان ایران با هر گروه تروریستی و منافقین همکاری می کنند و آنها را زیر چتر حمایتی خودشان دارند و توصیه مهم این است که آمریکا اصلا در زمینه حقوق بشر در جایگاهی نیست که بخواهد جهت کشور عزیزمان ایران بیانیه حقوق بشری بدهد یا با این بهانه تحریم هایی را بر علیه کشور عزیزمان ایران وضع کند.
این کارشناس پرسشها سیاسی ادامه داد: جریان های غالب که در آمریکا قوانین ضد ایرانی را پیگیری می کنند با لابی رژیم صهیونیستی است و این جریان ها سالیان درازی است که فعالند و شبکه ای سراسری در آمریکا دارند و بر تصویب و وضع این قوانین تاثیر می گذارند.
او افزود: توصیه مهم در این رابطه این است که اگر فردا رژیم صهیونیستی از روی زمین محو شود مسئله ما با آمریکا حل می شود؟ پاسخ این پرسش منفی است لیکن روحیه استکباری در مسئولان و دولت های آمریکا وجود دارد و هرگز آنها از این رفتارها و جنایات خود دست نمی کشند.

ایزدی با اشاره به نشانه آمریکایی ها در اعمال تحریم های ظالمانه علیه کشور عزیزمان ایران گفت: نشانه آنها این است که می خواهند فشارها بر مردم کشور عزیزمان ایران به قدری زیاد شود که حکومتی را که خودشان گزینش کرده اند را عوض کردن دهند، ولی آمریکایی ها سخت در اشتباهند و مردم کشور عزیزمان ایران را نشناخته اند لیکن مردم کشور عزیزمان ایران پای تعهدشان با امام و شهدا و انقلاب هستند.

رابرت فانتینا پژوهشگر حقوق بشر از آمریکا با ارائه توضیحی راجع به علت عوض کردن تابعیت خود گفت: در دوره بوش و با توجه به رای دادگاه، دولت آمریکا پرسشها زیادی جهت من در رابطه با شرایط مالیاتی و نیز جهت فرزندانم بوجود آورد که جهت من راهی بجز عوض کردن ملیتم نگذاشت.

او با بیان اینکه نظامیان آمریکایی خود ناقض حقوق بشر در سطح گسترده هستند افزود: آمریکا در حالی مدعی حقوق بشر جهت دنیا است که خود در سطح خرد و کلان یعنی چه در داخل مرزها و چه در خارج از ایالات متحده حقوق بشر را نقض می کنند که جای تاسف دارد.

رابرت فانتینا ادامه داد: تناقض های زیادی در سیاستهای آمریکا به چشم می خورد که من تمامی آنها را محکوم می کنم، بعضی از کارها غیر حقوق بشری آمریکا زیر سانسور بالای رسانه ای انجام می شود تا ملت آمریکا از حقیقت امر آگاه نشوند.
او با اشاره به اینکه حمایتهای کور دولت آمریکا از گروه منافقین همان رویکرد این کشور در قبال جنایت های شرکت یافته بر علیه سوریه است افزود: دولت آمریکا با حمایت از گروهک های تروریستی و منافقین به دنبال نشان دادن اوج خصومت های خود با دولت و ملت کشور عزیزمان ایران است.

او ادامه داد: آمریکا سالهاست که در رسانه های خود ایرانیان را حامی تروریست می خواند در حالی که خود آمریکا حامی مهم تروریست است که شاهد این ادعا کارها ضد سوری آمریکا بر علیه مردم بی دفاع این کشور است.

کارشناس پرسشها سیاسی با اشاره به عقبه فکری استکباری در مسئولان آمریکا گفت: حقوق بشر تنها بهانه ای جهت جنگ افروزی و خونریزی آنها در کشورها است.

این پژوهشگر حقوق بشر با بیان اینکه اوضاع حقوق بشر در داخل مرزهای آمریکا بهتر از خارج مرزهای این کشور نیست، به کشتار پیوسته سیاه پوستان مظلوم آمریکایی اشاره کرد و گفت: کشتار سیاهان جزو دستورالعمل مهم افسران پلیس آمریکا است لیکن این افسران جانی در برابر جنایتهایشان نه تنها بازخواست نمی شوند بلکه حتی در دادگاه به آسانی تبرئه می شوند.
او افزود: پلیس مسلح آمریکایی با بی رحمی هرچه تمام تر به سیاه پوست بی دفاع نزدیک و در نهایت آنها را با وجود تسلیم بودن به قتل می رسانند، این وضعت سیاه پوستان آمریکایی نشان می دهد سیاه پوستان هدفی راحت و دم دستی جهت جنایات شرکت یافته و ضدحقوق بشری آمریکا هستند.

او برخورد بی رحمانه با سیاه پوستان را رفتاری شرکت یافته علیه سیاه پوستان آمریکایی بیان کرد و گفت: دولت آمریکا با این رفتارهای وحشیانه علیه سیاه پوستان آمریکایی به آسانی حقوق بشر را زیرپا می گذارد، بسیاری از سیاه پوستان درآمد بسیار پایینی دارند تا جایی که درآمدشان زیر خط فقر است و از بسیاری از خدمات اجتماعی از جمله آموزش و درمان بی بهره اند.

رابرت فانتینا با اشاره به اینکه یکی از حوزه های روشن در مورد ضدیت آمریکا با حقوق بشر حمایت بی چون و آیا از داعش و حامیان آن یعنی عربستان صعودی است افزود: حقوق بشر آمریکایی رابطه مستقیمی با درآمدهای نفتی و منافع مالی دارد لذا هر وقت منافع مالی آمریکا تامین شود آنجا حقوق بشر معنا می یابد و برعکس زمانی که منافع مالی مورد انتظار آمریکا تامین نشود حقوق بشر پایمال شده است و آن کشور ثانی حامی تروریست معرفی می شود، این رویکرد مهم آمریکا در عنوان حقوق بشر است.

این پژوهشگر با اشاره به علت سکوت شرکت های بین المللی در برابر جنایت های آمریکا در منطقه خاورمیانه افزود: سکوت شرکت های بین المللی در قبال جنایت های آمریکا و یا حمایتهای بی چون آیا از تروریست ها و حامیان آن از این بابت است که آنها از کارها بعدی دولت آمریکا یعنی قطع حمایت های مالی و بعضا اعمال تحریم‌های غیرانسانی آمریکا نسبت به خود می ترسند لذا سکوت می کنند تا منافشان به خطر نیفتد از جمله در عنوان کشتار بی رحمانه، جنایت های صهیونیست ها و رژیم آل سعود در سوریه، یمن، فلسطین و سایر ملت های مظلوم که این شرکت های بین المللی در برابر جنایات آنها سکوت کرده اند و عملا بی تفاوت هستند.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | جنایت | آمریکا | ایرانی | آمریکایی | ایرانیان | تیتر امشب | تروریست ها

آمریکایی ها در جهت دشمنی ارزش با کشور عزیزمان ایران با هر گروه تروریستی و منافق

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog