ذغال سنگ دانلود اردیبهشت روز حفاظت از زمین

ذغال سنگ: دانلود اردیبهشت روز حفاظت از زمین ناسا از بین رفتن زمین

گت بلاگز وب‌گردی پرونده روسیه در کنگره، دامن وکیل ترامپ را هم گرفت

دو کمیته کنگره آمریکا، وکیل دونالد ترامپ را در ارتباط با تحقیق و تفحص از پرونده تلاش روسیه جهت تاثیرگذاری بر انتخابات آمریکا، فراخوانده‌اند ولی او گفته به ک

پرونده روسیه در کنگره، دامن وکیل ترامپ را هم گرفت

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، شبکه خبری بی بی سی گزارش داد: کوهن، روز سه شنبه (۳۰ مه – نهم خرداد) دریافت دعوتنامه از کنگره را تایید کرد و گفت از او خواسته شده است در ارتباط با تماس با کرملین شهادت دهد.

عبارات مهم : روسیه
با وجود این، این وکیل حقوقی گفته به درخواست کنگره جواب منفی داده آیا که به علت ماهین طرح شده است در دعوتنامه او قادر به پاسخگویی نخواهد بود.

او به شبکه ای بی سی گفته: “من ناچار شدم دعوت به کنگره را رد کنم آیا که متن درخواست خیلی ضعیف و نامفهوم تهیه شده است بود و من را عاجز از پاسخگویی می کرد.”

کوهن دقایقی بعد به شبکه سی ان ان هم گفت: “نمایندگان کنگره تا این لحظه حتی نتوانسته اند یک خط مدرک معتبر در رابطه با عنوان روسیه ارایه کنند.”

بعد از آن که مایکل فلین، مشاور سابق امنیت ملی دونالد ترامپ از حاضر شدن در برابر کنگره و پاسخگویی راجع به تماس هایش با سفیر روسیه در واشنگتن، سر باز زد، اکنون دیوید کوهن هم یکی دیگر از حلقه یاران نزدیک مدیر جمهوری آمریکا است که به دعوت کنگره نه می گوید.

فراخوانی وکیل ترامپ در حالی صورت می گیرد که آخرهای هفته گذشته، جرد کوشنر، داماد و مشاور عالی مدیر جمهوری آمریکا هم به تلاش جهت برقراری یک خط ارتباطی مستقیم با مسکو متهم شد.

به گفته رسانه ها کمی قبل از شروع به کار دولت ترامپ، داماد او از سفیر روسیه در آمریکا خواسته جهت او یک خط ارتباطی محرمانه جهت ارتباط با کاخ کرملین برقرار کند.

امروز همچنین رسانه های آمریکایی گزارش کردند که پلیس فدرال آمریکا، اف بی آی، به دقت در حال بررسی شرح ملاقات جرد کوشنر با مدیر یکی از بانک های روسیه هست؛ بانکی که تحت تحریم های آمریکاست.

کوشنر همسر ایوانکا، دختر بزرگ ترامپ هست. کوشنر از مشاوران ارشد کاخ سفید هست.

اتهامات علیه کوشنر بعد از آن منتشر شد که مشخص شد وی در ارتباط با ادعای مطرح شده است درخصوص دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا مورد تحقیق قرار دارد.

براساس گزارشها از آمریکا گفته شده است است که کوشنر دارای اطلاعاتی در این زمینه ها است ولی وی ضرورتا در این ارتباط مظنون به اتهامی نشده هست.

اتهام رسانه های آمریکایی علیه جرد کوشنر، ترامپ را وادار کرد از داماد خود دفاع کند.

ترامپ در بیانیه ای که دیروز (دوشنبه) به نیویورک تایمز ارسال شده است از فعالیتهای “خوب” کوشنر قدرانی کرد و نوشت: “جراد خدمات بزرگی به کشور می کند و من به وی اعتماد کامل دارم.”

به گفته ترامپ تقریبا همه به کوشنر “اعتماد” دارند. مدیر جمهور آمریکا در بیانیه خود همچنین گفته است که دامادش در برنامه هایی فعال است که از هدر رفتن میلیاردها دلار از بودجه آمریکا جلوگیری می کند.

اما ترامپ در این بیانیه اشاره مستقیمی به اتهامات وارد شده است علیه دامادش نکرده هست.

در همین حال، امروز (سه شنبه) ارزش اسپایسر، سخنگوی کاخ سفید در جلسه روزانه خود با خبرنگاران از پاسخ در مورد گزارش های رسانه ها راجع به ارتباطات کوشنر با روسیه طفره رفت و در عوض یک بار دیگر رسانه هایی چون بی بی سی را به انتشار “اخبار کذب” متهم کرد.

او تاکید کرد: “این ادعاها نه بر اساس مدارک معتبر که تنها بر اساس گفته های اشخاص ناشناس” عنوان شده است هست.

او همچنین گفت: “برقراری خط مستقیم ارتباطی یکی از راه های عادی در فرآیند دیپلماسی” هست.

با این وجود، ناظران می گویند اگر گزارش ها راجع به ارتباط کوشنر با مسکو حقیقت داشته باشد، در آن صورت این برقراری خط مستقیم مذاکرات با مسکو نیست که مایه نگرانی هست، بلکه محتوای این مذاکرات، پنهان ماندن آن در جریان تایید صلاحیت امنیتی و اطلاعاتی کوشنر و شروع چنین مذاکراتی حتی پیش از آن که دونالد ترامپ و دامادش رسما وارد کاخ سفید شوند، دلواپس کننده است.
منبع: خبرآنلاین
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: روسیه | آمریکا | ارتباط | رسانه ها | جرد کوشنر | دولت ترامپ | دونالد ترامپ | تحریم های آمریکا | رسانه های آمریکا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog